Eğitim

     Okulumuz 07:00’de açılmaktadır. Saat 09:00’da yapılan kahvaltı sonrasında çocuklarımız sabah jimnastiği ile güne dinç bir şekilde başlar. Daha sonra çocuklarımızın enerjilerini olumlu yönde kullanabilmeleri ve sonraki etkinliklere odaklanabilmelerini sağlamak amacı ile çocukların bireysel gereksinimlerine ve ilgilerine yönelik etkinlikler öğretmenlerince yaptırılır. Öğle yemeği 12:00’de yenir. Yemek sonrası günlük etkinliklerimiz devam eder. İkindi kahvaltımız 15:00’de dir. 17.30’da çocuklarımız okuldan ayrılmaya başlarlar. Okulumuz 19:00'a kadar açıktır.

    Gün içerisinde yine çocuklarımızın gelişim alanlarına göre bu alanları destekleyici çok çeşitli aktiviteler; minik aşçılar, eğlenceli bilim kültür sanat etkinlikleri, minik mucitler yer alır. İki dilde eğitim veren kurumumuzda; her gün İngilizce ağırlıklı program ile çocuklara İngilizceyi hiç unutamayacakları biçimde öğretmekteyiz. Bu katılıma teşvik için yaratıcı drama ve hikaye okuma yöntemlerinin yanı sıra interaktif multi medya araçları da kullanılır.

    Yaratıcı Drama, İngilizce, Yüzme, Jimnastik, Modern Dans, Ebru Sanatı, Satranç, Seramik, Müzik branş derslerimizdir. Okul içinde öğrendiklerimizi günlük hayatla bağdaştırma amacıyla bilgi paylaşımlarını gerçekleştirebilecekleri ve keyifli bir zaman geçirebilecekleri okul dışındaki değişik mekanlara geziler düzenlenir.

İletişim

Özel Çocuk Dünyası Anaokulu

Adres :

Tepebaşı Mah. Çap Sok. No:1 Keçiören / ANKARA

Telefon

: (0312) 361 78 72
Mobil Telefon : 0533 303 66 63
E-Mail : bilgi@ozelcocukdunyasi.com
Facebook : çocuk dünyası anaokulu